Obkladový kameň Bridlica Jack Black 30x10

29.90/m²
( Naše hodnotenie )
Obvyklá dodacia doba 3-5dní
Stručný popis:
Lacný obklad z čiernej indickej bridlice vo forme tzv.tehličiek vo formáte 30x10cm, hrúbka obkladu je cca. 1cm, vďaka čomu je aj jeho hmotnosť pomerne nízka..
Použitie
Interiér- kamenný obklad na stenu do kuchyne, obývačky,kúpelne, obklad na krb.
Interiér-obkladový kameň na stenu do kuchyne, obývačky,kúpelne, obklad na krb.
Množstvo:
  m²

Nieste si istý. Pošleme vám vzorku.

uvedená cena za vzorku je vrátane dopravy

Tento kamenný obklad z prŕodnej bridlice patrí svojou cenou k nalacnejším kamenným obkladom v našej ponuke. Obklad doporučujeme použiť radšej len interiéroch, alebo nezaťažených miestach vo vonkajšom prostredí, hlavne z pohľadu dažďovej vody, nakoľko vo vlhkom prostredí sa na tomto type kameňa môžu vyskytnúť hrdzavé výkvety. Táto skutočnosť sa dá čiastočne eliminovať pomocou impregnácie.

Vaše otázky a odpovede
Dátum: 23.08.2016 - 07:22:25
Napísal: Dobrý deň, chcem touto bridlicou obložiť priestor nad vchodovými dvermi do nového domu do výšky asi 2,5m, stena je zateplená polystyrénom, musím ju znova prekotviť? Ďakujem za odpoveď Kalafut
  Odpoveď: Dobry, hoci táto bridlica je pomerne tenka a váži len okolo 27kg/m2, je dobre pokial je podklad, zateplenie prekotvene cez sietku aspon 5-7 kotvami na m2, pod tažšie obklady sa kotví aj 10 kotiev na m2 a používa sa hrubšia, pancierová sieťka, ale u vás by mala postačovať aj klasická sieťka.

Napíšte nám

MENO:     ( nebude zverejnené )   Vaša otázka  
 
EMAIL:    ( nebude zverejnený )  
 
TELEFÓN:      ( nebude zverejnený )  
 
Opíšte text: 1.jpg    
Tento produkt celkovo hodnotíme: 3.2 / z 5 bodov
Jeden z najlacnejších kamenných obkladov z našej ponuky. Obklad je vhodný pre menej náročné aplikácie. Naše nižšie hodnotenie je z dôvodu možnému výskytu hrdzavých výkvetov (najmä vo vlhšom vonkajšom prostredí), rovnako aj presnosť rezania tohto obkladu je na priemernej úrovni, čo sa dá minimalizovať pri lepení so škárou, podobne ako tehličky.