Capucino Cream-kamenná dyha 60x30cm

34.90 29.90/m²
( Naše hodnotenie )
Obvyklá dodacia doba 3-5dní
Stručný popis:
Šedo sivá kamenná dýha s prímesou staroružovej. Povrch je matný, len mierne drsný. Formát kamennej dyhy v obľúbenom klasickom formáte 60x30cm
Použitie
Množstvo:
  m²

Nieste si istý. Pošleme vám vzorku.

uvedená cena za vzorku je vrátane dopravy

Obklady na stenu v podobe kamennej dyhy predstavujú novú alternatívu k bežným kamenným obkladom, ktorých hmotnosť dosahuje niekoľko desiatok kilogramov. Povrch tvorí prírodná bridlica v tenkej vrstve (1-2mm) spevnená zo zadnej strany zmesou polyesterovej živice a sklenných vlákien. Celkový vzhľad a štruktúra prírodného kameňa zostáva zachovaná. Vďaka malej hrúbke je tento obkladový kameň veľmi ľahký a čiastočne ohybný.

Vaše otázky a odpovede
Dátum: 16.02.2018 - 11:39:28
Napísal: Dobrý deň, chcel by som sa opýtať ako tá kamenná dýha vlastne vyzerá v stave v akom ju predávate? Ide mi o to či už je nalepená na nejakom materiály alebo je to len ta samotná dýha, ktorú potom môžem sám upravovať a lepiť podľa potreby?...u iných predajcov som sa totiž stretol s tým že ju predávali už nalepenú a celé to potom vyzeralo ako nejaká doska...ideálne ak by ste mali nejakú fotku alebo obrázok, lebo na internetovej stránke vidím len vzor...vopred ďakujem za odpoveď. Boris L.
  Odpoveď: Dobry den, kamenna dyha je predavana bez toho aby bola nalepena na nejakom podklade, teda pokial nepocitam podkladovu vrstvu zivice pre samotny kamen. Celkovo je dyha, teda cely material hruby cca. 1-2mm, cize upravovat ho mozete pred nalepenim.

Napíšte nám

MENO:     ( nebude zverejnené )   Vaša otázka  
 
EMAIL:    ( nebude zverejnený )  
 
TELEFÓN:      ( nebude zverejnený )  
 
Opíšte text: 3.jpg    
Tento produkt celkovo hodnotíme: 4 / z 5 bodov