Najnovšie články

Kamenný obklad na stenu v interiéri
Obklad na stenu z prírodného kameňa je trendový a moderný bude aj o 20 rokov.

Steny v interiéri tvoria najväčšiu plochu. Obklad na stenu z prírodného kameňa je trendový a moderný bude aj o 20 rokov. Kedže ide o prírodný materiál, interiéru dodá vizuálnu pohodu a príjemnú atmosféru.


Sú všetky vaše kamenné obklady mrazuvzdorné a vhodné ako vonkajší obklad?

Celá naša ponuka obkladového kameňa je vhodná na obkladanie vonkajších stien. Prírodný kameň je rokmi overený, betónová imitácia kameňa v podstate tiež. Vonkajšie obklady doporučujeme po nalepení impregnovať, čím znížite nasiakavosť a špinenie obkladov.


Ako na obkladanie rohov (nielen z kameňa)
Máte veľa stĺpov? Poradíme ako zvládnuť obloženie rohov.

Často sa stretávame s otázkou od zákazníkov, ako lepiť rohy, či sú vôbec rohy dostupné. Ako si poradiť s nalepením, vyskladaním rohov si povieme v tomto článku, keďže nie každý obklad má dostupné tzv. rohové kusy, čo hlavne platí u prírodného kameňa.


Fasádny obklad z kameňa. Fasáda domu nemusí byť jednofarebná.
Vhodne zvolený obkladový kameň na fasáde vás odlíši v celej ulici.

Fasáda domu spolu so soklom najviac ovplyvňujú celkový vzhľad domu. Fasádu domu vytvára nielen farba, ale aj štruktúra omietok, obklady. Kamenný obklad na fasáde rodinného domu dodá fasáde originálny vzhľad. Okrem estetickej funkcie môže fasádny obklad plniť aj ochrannú funkciu, hlavne v spodnej časti fasády, hlavne sokla.


Prírodný obkladový kameň oživil modernú fasády domu.
Nebojte sa oživiť fasádu kameňom. Veľmi vkusná realizácia. Hnedý obkladový kameň Gneis G5 , béžová fasáda, antracitové okná, dvere, doplnky.

Čierno biely trend? Alebo len obavy z nepoznaného. Naozaj je trendom len čierno šedo biela kombinácia? Nezblbnite aj vy, lebo sused má antracitovú strechu, bielu fasádu, šedé okná a keby bolo možné, tak aj antracitové tuje nasadí.